Jak Grać?

Wąż Bez Granic

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Wąż Bez Granic!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Wąż Bez Granic!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wąż Bez GranicChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Wąż Bez Granic

Opis:

Wąż bez granic, ciekawa gra Snake, w której Twoim zadaniem jest połykanie czarnych kulek i fioletowych okręgów, dzięki czemu wąż stanie się coraz dłuższy. Uważaj, aby się nie zaplątać w sobie samym! Masz do wyboru dwie wersje gry: jedną z granicami, a drugą bez. W wersji z granicami: 'with boundaries' wąż skończy życie skoro tylko dotknie granicy pola. W wersji bez granic: 'without boundaries' wąż będzie żył również po przekroczeniu granicy. Dużo przyjemności w grze w obie wersje gry w węża na linii.

Sterowanie:

Aby przemieszczać węża korzystaj z myszki.

Zamknij