Jak Grać?

Wędkowanie X-treem

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Wędkowanie X-treem! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Wędkowanie X-treem!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wędkowanie X-treemChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Wędkowanie X-treem

Opis:

W tej ciekawej grze w łowienie ryb musisz wyrzucić swą przynętę jak najdalej w morze i dzięki temu złowić jak najwięcej ryb. Najpierw jednak musisz złapać jak najwięcej ptaszków w powietrzu. Im więcej pieniędzy zarobisz, tym więcej możliwości z'upgradowania przynęty. Dzięki temu również złapiesz większą ilość ryb. Niektóre ryby można łapać tylko na pewną przynętę, do czego potrzebne są upgrades. Próbuj więc działać w przemyślany sposób. Dużo przyjemności!

Sterowanie:

Skorzystaj z belki spacji aby określić kąt i siłę strzału. Również za pomocą spacji możesz zaktywować power-up. Kiedy przynęta wpadnie do wody, możesz ją przemieścić za pomocą strzałek.

Zamknij