Jak Grać?

Wesołe Boże Narodzenie

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Wesołe Boże Narodzenie! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Wesołe Boże Narodzenie!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wesołe Boże NarodzenieChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Wesołe Boże Narodzenie

Opis:

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najprzyjemniejszy czas w roku. Wszędzie na świecie dzieci otrzymują prezenty od Gwiazdora lub rodziców. Ale dla Lidii to nie jest świąteczny czas. Lidia nie ma rodziców i nikogo, kto mógłby kupić dla niej prezent. Płacze, bo jest jej zimno i czuje się samotna. Nagle pojawia się mały aniołek. Ten aniołek chce uszczęśliwić Lydię. Aniołek udaje się na poszukiwanie prezentu dla Lydii. Czy możesz mu w tym pomóc? Tak, aby te święta stały się jednak dla dziewczynki przyjemne i wesołe.

Sterowanie:

W szukaniu prezentów skorzystaj z myszki.

Zamknij