Śledź nas
Jak Grać?

Wielki Bohater

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wielki Bohater"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wielki Bohater"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wielki BohaterChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Wielki Bohater

Opis:

Przed Tobą ciekawa, podobna do Monopolu, gra, w której Twym zadaniem jest zarobić jak najwięcej pieniędzy, a przeciwników doprowadzić do bankructwa. Chodzi tu o kupowanie parceli i budowanie domów mieszkalnych i innych budynków. Podczas kiedy sam dokonujesz wyborów, robią to też Twoi przeciwnicy: musisz więc działać szybko i w przemyślany sposób! W lewym, dolnym rogu zabaczysz jakie są Twoje wyniki odnośnie domów, finansów i materiałów budowlanych. Masz możliwość również kliknięcia na ekrany przeciwników, aby zobaczyć jakie są ich wyniki. Zbieraj power-upsy, aby dzięki temu działać szybciej, lub aby zwolnić działania przeciwnika. Działkę budowlaną możesz kupić kiedy na niej staniesz i jeżeli nie jest ona jeszcze własnością innego gracza. Jeżeli należy ona już do kogoś innego, możesz z niej korzystać ale musisz płacić za wynajem. Wchodząc na własną działkę otrzymasz procenty. Działki i budynki, które posiadasz możesz z'upgradować. Pozostawaj z daleka od szpitala lub hotelu, pobyt w nich zwolni Twą działalność! Przechodząc obok banku otrzymasz 1000 dolarów, a stając na nim nawet 2000! Postaraj się skończyć grę jako największy posiadacz dóbr ziemskich w kraju!

Sterowanie:

Aby zagrać w tę grę skorzystaj ze strzałek.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij