Śledź nas
Jak Grać?

Wysokie Wzgórza, Głębokie Doliny

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wysokie Wzgórza, Głębokie Doliny"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wysokie Wzgórza, Głębokie Doliny"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wysokie Wzgórza, Głębokie DolinyChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Wysokie Wzgórza, Głębokie Doliny

Opis:

Jesteś człowieczkiem, który biegnie przez krajobraz pełen niebezpieczeństw i przeszkód. Na szczęście masz szansę zbierać po drodze punkty bonusowe! Miej na oku zieloną belkę 'zdrowia'. Kiedy szara belka z 'siłą wznoszenia się' zrobi się zielona, możesz posuwać się dalej unosząc się w powietrzu. Kiedy zetkniesz się z ogniem, kosztować Cię to będzie z jednej strony życie, z drugiej jednak dostarczy gigantyczne punkty bonusowe. Do Ciebie należy wybór! Olej jest śliski i do tego wybuchowy, uważaj więc! Kiedy pojawi się okazja zabrania jesnoniebieskiej tarczy, zrób to: staniesz się dzięki temu nie do zdobycia. Kiedy klikniesz na ikonkę Superman, pofruniesz, a kiedy zabierzesz szlachetny kamień, Twój wynik zostanie pomnożony.

Sterowanie:

Klikaj na lewy przycisk myszki lub strzałkę w górę, aby skakać. Wznosić się lub chodzić po ścianach. Za pomocą belki spacji przerwiesz grę.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij