Jak Grać?

Xenospace Warzone

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Xenospace Warzone! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Xenospace Warzone!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Xenospace WarzoneChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Xenospace Warzone

Opis:

Xenowie napadli na Trebulon 5 i 6. Jeden z oddziałów składających się z weteranów wycofał się i zaszył w okopach w Trebulonie 7. Zdecydował się on bronić swej bazy do ostatniego człowieka. Oczekuje się od Ciebie, że zaangażujesz się w 100% w walkę z Xenosami i będziesz gotowy oddać wszystko za zwycięstwo, nawt swoje życie - jeżeli byłoby to potrzebne. Żółta belka obok broni, którą wybrałeś pokazuje poziom amunucji. Jeżeli Twoja amunicja się skończy będziesz jeszcze mieć do dyspozycji piłę łańcuchową, za pomocą której będziesz mógł torować sobie drogę.

Sterowanie:

Skorzystaj w grze ze strzałek i spacji. Kliknij na B, C, V, X lub Z aby zmienić broń, a na P aby włączyć pauzę.

Zamknij